Victron Energy

Największy na świecie producent systemów fotowoltaicznych

icon-exp

Panele słoneczne

Panele

Panele słoneczne firmy Victron Energy uzupełniają szeroką ofertę producenta. Zapewniają niski współczynnik temperaturowo napięciowy co przekłada się na lepsza wydajność pracy w wysokich temperaturach. Posiadają wyjątkową wysoką czułość świetlną na całej powierzchni a gwarancja poza standardową 25 letnią gwarancją energetyczną obejmuje też 5 lat gwarancji mechanicznej na wykonanie. Zaawansowany system obudowy EVA (etylen / octan winylu) z trójwarstwową powierzchnią tylną, spełniający najostrzejsze wymagania bezpieczeństwa dla urządzeń pracujących pod wysokim napięciem.

Group 2

Regulatory
ładowania

Regulatory

Regulator ładowania zapewnia poprawną charakterystykę ładowania akumulatora za pomocą podłączonego panelu słonecznego. Jest on nieodzownym elementem każdego układu fotowoltaicznego.

Regulatory firmy Victron Energy w wersji Smart wyposażone są w ultra szybkie śledzenie MPPT zapewniające pracę w cieniu a także interfejs BlueTooth umożliwiający zarządzanie przez telefon i za pomocą bezpłatnej aplikacji Victron Connect.

Group 2

System MultiPlus
+ GX Touch

MultiPlus

System dytrybucji energii MultiPlus Victron energy umożliwia jednoczesne ładowania akumulatora z zewnątrznego źródła 230V jak i wytwarzanie napięcia 230V z podłączonego akumulatora. Działa jak UPS zapewniając stały dopływ energii do kampera. Współpracuje z panelami słonecznymi oraz ładowarką akumulatora Orion-TR z alternatora.

Dodatkowe podłączenie systemu Cerbo GX z wyświetlaczem GX Touch umożliwi sterowanie wszystkimi komponentami za pomocą wyświetlacza dotykowego a także monitorowanie poziomu cieczy aż w 4 zbiornikach również przez internet. Urządzenie MultiPlus zapewnia również ładowania akumulatora w komorze silnika małym prądem wyrównawczym zapobiegającym przed jego rozładowaniem podczas długiego postoju.

Ładowarka Orion

Ładowarka Orion-Tr Smart DC-DC jest profesjonalną, adaptacyjną, 3-stopniową ładowarką DC na DC z wbudowanym układem Bluetooth. Przeznaczona do stosowania w instalacjach dwu-akumulatorowych w pojazdach lub łodziach, w których do ładowania akumulatora bytowego wykorzystywany jest alternator i akumulator rozruchowy. Urządzenie można monitorować i programować przez Bluetooth, oraz można nim zdalnie sterować za pomocą zdalnego wyłącznika. Ładowarki Orion-Tr Smart można używać w instalacjach 12 V lub 24 V, a nadaje się zarówno do akumulatorów ołowiowo-kwasowych, jak i litowych.

Dostępne są modele o mocy nawet 400 W , a celem zwiększenia mocy wyjściowej można równolegle łączyć ze sobą nieograniczoną ilość urządzeń. Może pracować w temperaturze nawet 55°C, a pełną moc nominalną utrzymuje w temperaturze do 40°C.

Akumulatory

LiFePO4

Akumulatory litowo żelazowo fosforanowe inaczej znane jako LiFePO4 to najbardziej trwałe i odporne akumulatory na rynku światowym. Do tego cechją się wyjątkowa wytrzymałością oraz sprawnością. Akumulatory LiFePO4 to nawet 5000 cykli przy 20% rozładowaniu i 20 lat trwałości np przy zastosowaniu w kamperze. Na uwagę zasługuje dynamika ładowania.

GEL

Wszystkie akumulatory żelowe to najwyższa światowa jakość dedykowana do profesjonalnych systemów solarnych pracujących wyspowo. Akumulatory VE zapewniają bardzo wysoką sprawność w połączeniu z trwałością do 12 lat. Victron Energy, znana ze swojego profesjonalnego podejścia do systemów energii odnawialnej, oferuje produkty o klasę wyższa od powszechnie dostępnych akumulatorów żelowych.

Wyszkoleni instalatorzy

Nasza kadra składa się z instalatorów przeszkolonych

w montażu produktów Victron Energy

Jesteśmy tutaj!

Tutaj

Tapsam Designs

Leszczyńska 22,
64-140 Włoszakowice

Tapsam Designs

Leszczyńska 22,
64-140 Włoszakowice